PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/21

Dziękujemy bardzo Pani Anecie Mierzwa za uszycie dla dzieci strojów do tańców ludowych.

Składamy podziękowanie Państwu Elwirze i Tomaszowi Rydel za przekazanie puzzli i gier planszowych.

Pani Magdalenie Czado dziękujemy za usługi fotograficzne.

Rodzicom dzieci z oddziału I składamy podziękowanie za zakup zabawek dla dzieci.

Kierujemy podziękowania do Rodziców dzieci z oddziału II za zakup domku ogrodowego do zabawy..

Paniom Anecie Mierzwa i Małgorzacie Magoń dziękujemy za usługi krawieckie.

Państwu Zuzannie i Dominikowi Trojnar dziękujemy za zaangażowanie na rzecz grupy i przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Panu Robertowi Radomskiemu z usługi internetowe.

Pani Sylwii Meina dziekujemy za zakup stolika z krzesałkami do kącika lalek dla grupy II.

Składamy podziękowanie Państwu Katarzynie i Damianowi Kurleto za przekazanie pralki.

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/20

• Dziękujemy Paniom Dorocie Marcisz i Sylwii Meina za pomoc w organizacji Pasowania na Przedszkolaka.
  • Pani Joannie Wójcik dziękujemy za przekazanie kolorowych apaszek do kreatywnej zabawy.
  • Serdecznie dziękujemy Pani Dorocie Marcisz i Pani Iwonie Fermentowicz za nasiona dla ptaków.
  • Dziękujemy Państwu Sylwii i Zbigniewowi Meina za przekazanie wyposażenia biurowego (biurka i krzeseł).
  • Rodzicom dzieci z oddziału I serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce środków na zakup dywanu.
  • Składamy podziękowania na ręce Pani Anety Mierzwy za przekazanie materiałów papierniczych oraz zakup i uszycie zasłon dekoracyjnych.
  • Pani Agnieszce Balawender dziękujemy za wykonanie zdjęć z Mikołajem..
  • Dziękujemy Pani Barbarze Kolbusz za przekazanie materiałów papierniczych.
  • Pani Ewelinie Rydel i Państwu Magdalenie i Marcinowi Dubiel dziękujemy za podarowanie gadżetów na nagrody dla dzieci.
  • Rodzicom dzieci z oddziału IV:

Sylwii Kość,
Mariannie Klimza,
Magdalenie Kot,
Wioletcie Szczuka,
Annie Lew,
Natalii Ilasz,

dziękujemy za pomoc w organizacji uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka.

• Na ręce Rodziców składamy podziękowania za przygotowanie ozdób na Kiermasz bożonarodzeniowy:

Bernadecie Uliasz,
Barbarze Plucińskiej,