UWAGA RODZICE!!!

Zgodnie z Uchwałą XL/263/2021 Rady Miasta Łańcuta z dnia 23.06.2021 r.:

Z dniem 31 sierpnia 2021 roku likwiduje się Przedszkole Miejskie Nr 5 w Łańcucie. Dzieciom zapewnia się możliwość podjęcia lub kontynuowania wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Miejskim Nr 1 w Łańcucie. Od 1 września 2021 r. Przedszkole Miejskie Nr 1 w Łańcucie swoją działalność będzie prowadzić w dwóch budynkach (budynku Przedszkola Miejskiego nr 1 oraz budynku likwidowanego Przedszkola Miejskiego Nr 5). Dzieci oraz personel z likwidowanego Przedszkola Miejskiego Nr 5 pozostają w obecnym budynku , ul. Sienkiewicza 5 a.                            Funkcję dyrektora Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Łańcucie będzie pełnić Pani Otylia Drewniak.                                                                                                          Dane kontaktowe:
telefon 17 225 21 44,
e-mail: przedszkole1.lancut@wp.pl