Drodzy Rodzice!

W związku z ogłoszeniem stanu epidemii w Polsce, zajęcia przedszkolne będą zawieszone do 10 kwietna 2020 r. włącznie.
MEN zmieniło przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówek. Będą one obowiązywały od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

W naszym przedszkolu dostępne materiały edukacyjne, a także możliwe sposoby i formy ich realizacji przez dziecko w domu znajdują się na stronie internetowej przedszkola w zakładce „Zamierzenia – grupy…”.

Z nauczycielkami  można się kontaktować, konsultować: telefonicznie,
e-mailem, oraz za pomocą portali społecznościowych.

W razie potrzeb i problemów rodzic może kontaktować się telefonicznie
z dyrektorem placówki: 17 225 21 75 lub 785871550.

Jednocześnie informujemy, że dzieci 6-letnie realizują obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego.