Spotkania otwarte dla rodziców

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA W ŁAŃCUCIE
ZAPRASZARODZICÓW ORAZ OPIEKUNÓW NA
BEZPŁATNE SPOTKANIA OTWARTE

TEMATYKA SPOTKAŃ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021:

16. 11. 2020 r. godz. 16.00 – 17.30. JAK WCZEŚNIE WYKRYĆ AUTYZM? – GŁÓWNE SYMPTOMY AUTYZMU U DZIECI. Prowadząca mgr KATARZYNA CZAPLA psycholog, trener BIOFEEDBACK, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju
i edukacji dzieci z autyzmem, socjoterapeuta.

15. 03. 2021 r. godz. 16.00 – 17.30. CZY TO TYLKO MARZENIE? ROLA RODZICÓW W PLANOWANIU KARIERY EDUKACYJNO-ZAWODOWEJ DZIECKA. Prowadząca mgr BERNADETTA SZAL – pedagog, doradca zawodowy, socjoterapeuta, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji dzieci z autyzmem.

14. 06. 2021r. godz. 16.00 – 17.30. JAK WSPIERAĆ I NAGRADZAĆ DZIECKO, BY WSPOMÓC JEGO ROZWÓJ? Prowadząca mgr KAROLINA SZELIGA – psycholog, oligofrenopedagog.

Miejsce spotkań: siedziba Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łańcucie, ul. Mickiewicza 3.
Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie się telefonicznie 17 225 33 07 lub e-mail poradniapplancut@gmail.com
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.poradnialancut.pl.
Zainteresowani mogą uczestniczyć we wszystkich spotkaniach lub dowolnie wybranych.