Szanowni Rodzice!!

W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną w kraju, powrót dzieci do przedszkola odbędzie się 18.05.2020 r.
Pierwszeństwo w uczęszczaniu do placówki mają dzieci osób, które nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Następnie dzieci pracowników ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

WAŻNE!!! RODZICU:

1. Zapoznaj się i przestrzegaj Procedur zapewnienia bezpieczeństwa w przedszkolu w związku z wystąpieniem COVID – 19.
2. Pobierz ze strony internetowej i wypełnij Oświadczenie oraz oddaj w pierwszym dniu przyjścia dziecka do przedszkola.
3. Stosuj się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego